Skema Programore e TVM2

26.03.2018 13:29

26.03.2018- 01.04.2018

E HËNË 26.03.2018
 
07:00 FLASH LAJME
07:05 ZGJOHU ME NE 
09:00 TOP LAJME
09:15 URBAN SOUL-R
09:30 EJA NË PËRRALLËN TONË- Emision për fëmijë
10:00 TOP LAJME
10:15 ALO ALO VIP
10:45 BOTA E KOMUNIKACIONIT
11:05 TOP LISTA POPULLORE
12:00 LAJME
12:15 KOMPANIA-Serial vendor
13:05 VIDEO VITRINA
13:25 MUZIKË ARGËTUESE
14:00 LAJME
14:30 PROGRAMI I BASHKËSIVE ETNIKE JO SHUMICË
18:00 GORMITI-Film vizatimor
18:30 DITARI 1
19:15 URBAN SOUL
19:30 PASQYRA SPORTIVE
20:00 PROVITA
21:00 TOP 5 PERSONAZHE
22:00 DITARI 2
22:35 XHEK TEJLLOR-Film serik
23.35 XHAZI NË EKRAN
00:00 FLASH LAJME
00:30 URBAN SOUL
01:00 PASQYRA SPORTIVE-R
01:30 MBYLLJA E PROGRAMIT
 
E MARTË 27.03.2018
 
07:00 FLASH LAJME
07:05 ZGJOHU ME NE
09:00 TOP LAJME
09:15 URBAN SOUL
09:30 GORMITI-Film vizatimor
10:00 TOP LAJME
10:15 MUZIKË POPULLORE
11:00 PRO VITA-R
12:00 LAJME
12:15 PASQYRA SPORTIVE-R
12:50 TOP 5 PERSONAZHE
13:30 MUZIKË ARGËTUESE
14:00 TOP LAJME
14:15 MUZIKË ARGËTUESE
14:30 PROGRAMI I BASHKËSIVE ETNIKE JO SHUMICË
18:00 TË MESOJMË SË BASHKU-Emision për fëmijë
18:30 DITARI 1
19:15 URBAN SOUL
19:30 MUZIKË POPULLORE
20:00 PAK MË SHUMË
20:30 ARGUMENT-Emision debativ
22:00 DITARI 2
22:35 XHEK TEJLLOR-Film serik
23.35 MOTIV
00:00 FLASH LAJME
00:30 URBAN SOUL
00:45 MUZIKË KLASIKE
01:30 MBYLLJA E PROGRAMIT
 
E MËRKURË 28.03.2018
 
07:00 FLASH LAJME
07:05 ZGJOHU ME NE
09:00 TOP LAJME
09:15 URBAN SOUL-R
09:30 TË MESOJMË SË BASHKU-Emision për fëmijë
10:00 TOP LAJME
10:15 5 PLUS – FAMILJA
11:50 MUZIKË POPULLORE
11:30 PAK MË SHUMË
12:00 LAJME
12:15 ARGUMENT-R
13:30 MUZIKË ARGËTUESE
14:00 LAJME
14:00 MUZIKË ARGËTUESE
14:30 PROGRAMI I BASHKËSIVE ETNIKE JO SHUMICË
18:00 LALALUPS-Film vizatimor
18:30 DITARI 1
19:15 URBAN SOUL
19:30 NGA BREZI NË BREZ-Emision dokumentar
20:15 PAS DYERVE TË MBYLLURA-Dramë
20:35 MUZIKË POPULLORE
22:00 DITARI 2
22:35 XHEK TEJLLOR-Film serik
23:20 PRO VITA-R
00:00 FLASH LAJME
00:30 URBAN SOUL
00:45 MUZIKË POPULLORE
01:30 MBYLLJA E PROGRAMIT
 
E ENJTE 29.03.2018
 
07:00 FLASH LAJME
07:05 ZGJOHU ME NE
09:00 TOP LAJME
09:15 URBAN SOUL
09:30 LALALUPS-Film vizatimor
10:00 TOP LAJME
10:15 5 PLUS – FAMILJA
10:45 ALO ALO VIP
11:20 MUZIKË POPULLORE
12:00 LAJME
12:15 NGA BREZI NË BREZ
13:00 BOTA E KOMUNIKACIONIT
13:30 MUZIKË ARGËTUESE
14:00 LAJME
14:15 MUZIKË ARGËTUESE
14:30 PROGRAMI I BASHKËSIVE ETNIKE JO SHUMICË
18:00 MAGJIA E SHKRONJAVE-Emision për fëmijë
18:30 DITARI 1
19:15 URBAN SOUL
19:30 LOT DHE GËZIM
20:00 BIZNES PLUS
20:30 BASHKËSIA ISLAME SHQIPTARE-NURMBERG
21:25 MUZIKË POPULLORE
22:00 DITARI 2
22:40 XHEK TEJLLOR-Film serik
23.:30 KOMPROMIS
00:00 FLASH LAJME
00:35 KOMPROMIS
00:30 URBAN SOUL
00.45 MUZIKË ARGËTUESE
01:30 MBYLLJA E PROGRAMIT
 
E PREMTE 30.03.2018
 
07:00 FLASH LAJME
07:05 ZGJOHU ME NE 
09:00 TOP LAJME
09:15 URBAN  SOUL
09:30 MAGJIA E SHKRONJAVE-Emision për fëmijë
10:00 TOP LAJME
10:15 LOT DHE GËZIM-R
10:45 BIZNES PLUS-R
11:20 MUZIKË POPULLORE
12:00 LAJME
12:15 BASHKËSIA ISLAME SHQIPTARE-NURMBERG-R
13:00 MUZIKË ARGËTUESE
13:30 VIDEO VITRINA
14:00 LAJME
14:15 MUZIKË ARGËTUESE
14:30 PROGRAMI I BASHKËSIVE ETNIKE JO SHUMICË
18:00 TË MËSOJMË SË BASHKU-Emision për fëmijë
18:30 DITARI 1
19:15 URBAN SOUL
19:30 KOMPANIA-Serial vendor-R
20:00 OPEN
21:00 TAKSIRAHAT
21:30 EVROPA NË FOKUS
22:00 DITARI 2
22:35 XHEK TEJLLOR-Film serik
23.35 ARGUMENT-Emision debativ-R
00:00 FLASH LAJME
01:05 URBAN SOUL
01:20 MUZIKË ARGËTUESE
01:30 MBYLLJA E PROGRAMIT
 
E SHTUNË 31.03.2018
 
07:00 FLASH LAJME
07:05 MUZIKË POPULLORE
08:00 FLASH LAJME
08:00 MUZIKË POPLLORE
09:00 TOP LAJME
09:15 URBAN SOUL-R
09:30 GORMITI-Film vizatimor-R
10:00 TË MËSOJMË SË BASHKU-Emision për fëmijë
10:30 5 PLUS FAMILJA
11:05 MUZIKË ARGETUESE
12:00 LAJME
12:15 OPEN
13:00 TAKSIRAHAT
13:30 MUZIKË ARGËTUESE
14:00 EVROPA NË FOKUS
14:30 PROGRAMI I BASHKËSIVE ETNIKE JO SHUMICË
18:00 SHKOLLA IME-Film vizatimor-R
18:30 DITARI 1
19:15 TOP LISTA ARGËTUESE
20:00 MOTIV
21:00 KOMPROMIS
22:00 DITARI 2
22:35 RËNIA-Film serik-Premier
00:00 FLASH LAJME
23:30 KIDNAPIMI-Film artistik
01:30 MBYLLJA E PROGRAMIT
 
E DIELL 01.04.2018
 
07:00 FLASH LAJME
07:05 MUZIKË POPULLORE
08:05 FLASH LAJME
08:00 MUZIKË POPULLORE
09:00 TOP LAJME
09:15 5 PLUS FAMILJA
09:50 SHKOLLA IME-Film vizatimor
10:20 LALALUPSI-Film vizatimor
11:50 KËNGË PËR FËMIJË
11:10 UDHËTIME PËRMES LUKSIT
12:00 LAJME
12:15 MOTIV
13:15 MUZIKË ARGËTUESE
13:30 KOMPROMIS
14:00 LAJME
14:30 PROGRAMI I BASHKËSIVE ETNIKE JO SHUMICË
18:00 EJA NË PËRALLEN TONË-YLBERI- Emision për fëmijë
18:30 DITARI 1
19:05 BOTA E KOMUNIKACIONIT
19:30 TOP LISTA POPULLORE
20:15 ALO ALO VIP
21:00 KOMPANIA-Serial vendor
21:35 VIDEO VITRINA
22:00 DITARI 2
22:35 UDHËTIME PËRMES LUKSIT-Serial dokumentar
23:30 TRAFIKIMI ME NJERËZ-Film artistik
00:00 FLASH LAJME
01:05 MUZIKË ARGËTUESE
01:30 MBYLLJA E PROGRAMIT